[Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife

  • 4 Odpowiedzi
  • 3350 Wyświetleń
[Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife
« dnia: Maj 10, 2019, 13:09:02 »
Witajcie, ponieważ w zasadzie od 2 miesięcy  zastąpiłem system ExtaLife Zamela uruchamiając Domoticz a później Home Assistanta (więcej w wątku: https://www.forumextalife.pl/index.php/topic,256.0.html ) i leżą mi niepotrzebne elementy, zanim je wystawię gdzieś na allegro/olx może ktoś z forumowiczów planuje zakupy, sprzedam w dobrej cenie. Elementy, które mam:

ROP-21 x 3szt.
ROP-22 x 2szt.
RDP-21 x 1szt.
RNK-22 (2 kanały) x 3szt.
RNK-24 (4 kanały) x 2szt.
EFC-01 x 1szt.

Elementy sprawdzone, zdjęte wprost z działającego systemu. Proponuję cenę 50% np. tej w sklepie https://epstryk.pl/search.php?text=Exta+life
Za chwilę wystawię rzeczy na olx, allegro (tu z nieco wyższą ceną ze względu na prowizję). Mogę sprzedać pojedynczo ale będę preferował większe ilości na raz (pakowanie/koszty przesyłki). Najchętniej sprzedam całość od razu.

*

Offline Cry

  • *
  • 7
    • Zobacz profil
Odp: [Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2019, 20:51:43 »
RNK 24
ROP 21 i 22
wszystkie mogę kupić
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2019, 20:55:34 wysłana przez Cry »

Odp: [Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2019, 18:52:16 »
Pozostało na tą chwilę:

ROP-21 x 3 szt
ROP-22 x 2 szt
RNK-22 x 2 szt
RNK-24 x 2 szt

I to są rzeczywiste ilości bo znalazłem jeszcze nieużywane odbiorniki ROP. Pisz na priv i się dogadamy.


*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Odp: [Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2019, 21:06:39 »
A ja mam tylko prośbę do kolegi Automatic - myślę nad założeniem nowego działu w stylu migracja z Exta Life do innych systemów, gdzie możnaby było znaleźć informacje czym dokładnie (marka, oznaczenie/nazwa elementu) można zastąpić elementy Exta Life. Wiem, że ty kupiłeś kilka Neo CoolCam, ale np co zastąpiło ściemniacz albo sterownik rolet.
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant

Odp: [Sprzedam] Kontroler i elementy ExtaLife
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2019, 10:29:47 »
Chętnie opiszę to co mam, cały czas rozbudowuję system, mam swoje pewniaki chińskie ale i rzeczy, którymi wypiep... bezpieczniki :). Widziałbym to jako bazę elementów z opisaniem co i w jakim systemie działa bezproblemowo. Niestety nie mam domu a jedynie mieszkanie więc i potrzeby/różnorodność jest ograniczona (np. nie mam rolet, pomp więc i sterowników do nich również). Niemniej chętnie też bym poczytał Twoje opinie o elementach podłączonych szczególnie w Home Assistant co warto kupić a co nie.