Informacje na temat tego forum

  • 0 Odpowiedzi
  • 13374 Wyświetleń
*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Informacje na temat tego forum
« dnia: Październik 27, 2017, 11:42:11 »
Witaj na nieoficjalnym forum o systemie ZAMEL ExtaLife!
Jeśli poszukiwałeś miejsca, gdzie będziesz mógł podyskutować o systemie ExtaLife firmy ZAMEL - to dobrze trafiłeś! Wg najlepszej wiedzy autora forum jest to pierwsze forum w sieci traktujące wyłącznie o tej tematyce. Oficjalne forum producenta wg stanu mojej wiedzy na dzień 27.10.2017 nie jest nawet jeszcze planowane.
Jako autor i właściciel forum nie jestem w żaden sposób powiązany z firmą ZAMEL.

Potrzeba założenia tego forum zrodziła się dość spontanicznie w wyniku frustracji brakiem dedykowanego miejsca gdzie użytkownicy systemu ExtaLife mogliby dzielić się doświadczeniami, wymieniać opinie, pomysły na dalszy rozwój systemu, a także rozwiązywać swoje problemy (oczywiście w pierwszej kolejności zachęcam do kontaktu ze wsparciem ZAMEL). Oficjalny fanpage na Facebooku poświęcony tylko ExtaLife nie istnieje, więc forum to wydaje się być doskonałym miejscem dla potencjalnych kupujących ten system, jego użytkowników i instalatorów. Jestem na prawdę żywo zainteresowany jakie są opinie innych jego użytkowników i mam nadzieję, że miejsce to będzie odpowiednią płaszczyzną, aby te opinie poznać i o nich dyskutować.

Na początek zapoznaj się proszę z zasadami panującymi na tym forum. Miej proszę na uwadze to, że działa ono na koncie hostingowym osoby prywatnej i na dzień dzisiejszy jest finansowane z prywatnej kieszeni, czysto hobbistycznie.

Mam nadzieję, że forum Ci się spodoba i że uznasz je za wartościowe.

Miłego korzystania!
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2017, 20:50:17 wysłana przez admin »
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant