Forum działa już równo miesiąc czasu!

  • 0 Odpowiedzi
  • 11582 Wyświetleń
*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Forum działa już równo miesiąc czasu!
« dnia: Listopada 26, 2017, 14:49:05 »
Witam!
Z przyjemnością informuję, że dzisiaj, dnia 27.11.2017 mija dokładnie miesiąc od startu naszego forum o Exta Life!
Trochę faktów:
- mamy na forum przedstawiciela firmy Zamel (michal1981)
- pozycja nr 8(!) na pierwszej stronie w Google dla zapytania "exta life opinie"
- pozycję nr 2 na pierwszej stronie w Google dla zapytania "zamel exta life forum"
- pozycja nr 6 na pierwszej stronie dla zapytania "exta life recenzja"
- 159 postów
- 17 zarejestrowanych użytkowników
- 1 naprawiony dzięki forum bug (zmiana czasu) :)
- kolejne błędy w realizacji przez Zamel
- profil na Facebook
- 1 ankieta

Kolejne fakty (w ujęciu tygodniowym):
- średnio forum notuje ok. 100 sesji
- forum odwiedza ok 50 unikatowych użytkowników (zarejestrowanych i gości łącznie)
- notujemy ok 1000 wyświetleń

Myślę, że jak na czas 4 tygodni to jest co najmniej nieźle. Szczególnie, że temat inteligentnych domów jest jednak niszą, a Exta Life jest chyba niszą w tej niszy ;)
Bardzo cieszy mnie pozycja forum w Google dla różnych zapytań. To pozwoli na pozyskanie większej ilości użytkowników i poznanie większej ilości opinii, dyskusję nad większą ilością tematów i być może nowe pomysły.

Mam nadzieję, że forum będzie rosło w użytkowników i poruszane tematy oraz, że czujecie, że forum jest przydatne.

Pozdrawiam wszystkich!
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2017, 23:06:49 wysłana przez admin »
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant