Nieprawidłowa zawartość zakładki po powrocie aplikacji z tła

  • 32 Odpowiedzi
  • 17911 Wyświetleń
*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Odp: Nieprawidłowa zawartość zakładki po powrocie aplikacji z tła
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 05, 2018, 14:59:04 »
Mam jeszcze jedną prośbę. Proszę zrobić następującą próbę:
1. Odinstalować aplikację extalife
2. Ponownie uruchomić telefon
3. Zainstalować powtórnie aplikację testową
4. Sprawdzić zaczytywanie zakładek

Zauważyłem jakąś dziwną nieprawidłowość, ale nie wiem jeszcze do końca od czego ona zależy. Potwierdziło się to na jednym z urządzeń na których
testowałem tą najnowszą aplikację. Na moim Huawei testowałem to wielokrotnie zarówno przy połączeniu lokalnym i zdalnym i wszystko działało poprawnie.

Witam,
Zrobiłem wg instrukcji powyżej, ale nie widać poprawy. Dodatkowo dzisiaj zaobserwowałem kolejne błędne działanie. Po powrocie z tła zakładka środkowa byłą pusta. Po przełączeniu zakładki na inną i powrocie dośrodkowej - nadal była pusta. Dopiero po kilku przełączeniach (nie odświeżeniach) wypełniła się zawartością.
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant

*

Offline SebiCo

  • ***
  • 225
    • Zobacz profil
Odp: Nieprawidłowa zawartość zakładki po powrocie aplikacji z tła
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 05, 2018, 19:37:06 »
U mnie niestety też nie za dobrze działa, o ile przy połączeniu lokalnym wszystko wygląda ok to na zdalnym (ddns + przekierowany port) bez zmian  - ciągły spinner  :(

*

Offline SebiCo

  • ***
  • 225
    • Zobacz profil
Odp: Nieprawidłowa zawartość zakładki po powrocie aplikacji z tła
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 27, 2018, 14:39:26 »
Jest nowa aktualizacja w GP niestety nadal problem ze spinnerem na zdalnym połączeniu, pojawia się komunikat, że "Automatyczne wyszukiwanie kontrolera nie powiodło się" no i wieczny spinner pomaga jedynie zmiana zakładki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2018, 14:42:46 wysłana przez SebiCo »