Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)

  • 8 Odpowiedzi
  • 11715 Wyświetleń
*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« dnia: Kwietnia 20, 2018, 15:23:48 »
Witajcie,
Kto śledzi forum ten wie, że mamy wśród jego użytkowników osobę głęboko wdrożoną w tajniki oprogramowania Exta Life oraz Ext Free (chylę czoła kolego Gadulowaty  ;)).

Na forum powstała nowa kategoria, gdzie zamieszczane będą newsy dotyczące kolejnych osiągnięć rozpracowywania softu systemu itp. Słowem wszystko co dotyczy oprogramowania w Exta Life nie będącego dziełem Zamela.

Docelowo jeśli będzie w tej kategorii ruch - stworzone zostanie osobne forum - powiązane z tym oczywiście - specjalnie dla developerów.

To już kolejna inicjatywa po Wiki mająca na celu zbudowanie społeczności wokół tego systemu i uczynienie go jeszcze lepszym i bardziej odpowiadającym potrzebom użytkowników. Miejmy nadzieję, że kiedyś uda się udowodnić Zamelowi, że pasja wynikająca z hobbistycznego podejścia potrafi czasem zdziałać więcej niż zasoby firmy :)

Zapraszam!

PS. Kolego Gadulowaty - oddaję tą przestrzeń pod Twoje władanie  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2018, 15:31:11 wysłana przez admin »
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 20, 2018, 17:11:28 »
A no pracuje nad uruchomieniem EFC-01 na własnym oprogramowaniu... Powoli ale do przodu. Dostęp po ethernecie do urządzenia już wykminiłem, przygotowany również terminal z command linem po RS232. Dzisiaj zaczynam uruchamiać pierwszy moduł radiowy SX1232 (obecnie używany do transmisji exty life).

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2018, 21:17:16 »
A może gadulowaty zacznie pracować w zamelu i system ruszy raz dwa :P

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2018, 00:44:16 »
Nie chcieli mnie  :-\

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2018, 15:29:05 »
Co za banda...

*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 23, 2018, 16:11:12 »
Nie chcieli mnie  :-\
No nie mów tylko, że praca w Zamelu to Twój szczyt marzeń? ;) Coż więcej mógłby dać Ci Zamel ponad to co masz obecnie? Chyba tylko dostęp do kodu źródłowego EFC-01...(chociaż to też już chyba masz  ::)
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 23, 2018, 21:12:48 »
Wynagrodzenie za to co robi! I satysfakcję że exta by ruszyła

Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 23, 2018, 22:05:12 »
Drodzy koledzy jest taka lacinska maksyma "Pecunia non olet". Ale fakt jest tez taki ze satysfakcja z tego co sie robi to tez rzecz o ktorej  nie mozna zapomniec. A tyle ile sie nauczylem z lekcji "Zamel bez tajemnic" to moje tego nikt mi nie odbierze.

Pozdrawiam,
Gadulowaty

*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Odp: Nowa kategoria / subforum - XTA Developers! ;-)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 24, 2018, 09:27:51 »
To prawda. Satysfakcja z wykonywanej pracy jest czasem cenniejsza niż pieniądze. A hobbistyczny motywator jest chyba najskuteczniejszym ze wszystkich.
Fajnie, że już rozkminiłeś sprawę systemu. WikiLeaks czeka ;)

Pozdro
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant