RNP-21 reset pamięci

  • 1 Odpowiedzi
  • 4187 Wyświetleń
RNP-21 reset pamięci
« dnia: Sierpnia 17, 2019, 13:50:04 »
Witam, Mam do nadajnika RNP-21 przypisane kilka odbiorników SRP-22, omyłkowo podczas przypisywania jednego z odbiorników do nadajnika pomyliłem działanie klawiszy i jedna roleta się zamyka jak pozostałe się podnoszą. Proszę o pomoc jak to zmienić, ponieważ przy ponownej próbie przypisania odbiornika wyświetla się "błędne dane", usunięcie nadajnika i ponowne dodanie również nie pomogło.

*

Offline admin

  • *****
  • 1644
  • Twórca i moderator forum
    • Zobacz profil
    • Forum ExtaLife
Odp: RNP-21 reset pamięci
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2019, 08:01:17 »
Witaj
Na samym początku sprawdź czy masz najnowsze oprogramowanie EFC-01 oraz SRP. Jeśli nie to zaktualizuj je wg instrukcji.
Jeśli nie pomogło to sróbuj na SRP wykonać reset do ustawień fabrycznych wg instrukcji z książeczki lub do pobrania na stronie extalife.pl.
Usuń wtedy też SRP w aplikacji.

Ten problem pojawia się co jakiś czas z różnymi odbiornikami. Nie wiadomo co jest jego przyczyną. Ja tak miałem ze ściemniaczem i skończyło się na reklamacji, w której Zamel podobno nic nie naprawił, a zaczął działać.
Powodzenia
Elementy systemu, których używam: 3xSRP-22, 5xRDP-21, 3xROP-22, 4x ROP-21, 1xP-456/36, 1xRNK-24, 3x RNP-21, 1xRCT-22, aplikacja na Android oraz iOS + Home Assistant