Funkcje czasowe błędne daty i godziny.

  • 4 Odpowiedzi
  • 644 Wyświetleń
Funkcje czasowe błędne daty i godziny.
« dnia: Lutego 22, 2022, 23:41:24 »
Cześć,

Powoli się zagłębiam w temat i trafiłem na dziwne zachowanie w ustawieniach czasowych. Przy wyborze dnia data cofa się o jeden dzień a przy wyborze godziny zegar cofa się o dwie godziny.

Na piątym obrazku funkcja codzienna. O 7:15 nie zadziałała ale jak wróciłem do domu to rolety były ustawione zgodnie z założeniami.



Odp: Funkcje czasowe błędne daty i godziny.
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 23, 2022, 09:32:44 »
Ustawianie czasu w aplikacji w ustawieniach też jest dziwne. Przy automatycznym pobieraniu czasu wszystko wyglada Ok. Jednak jak się przechodzi na manualne ustawienia to data cofa się o dzień. Godzina w zależności od strefy +1 lub 0 cofa się o godzinę lub dwie. Położenie geograficznie nie zapisuje się mimo komunikatu.

Efekt jest taki, że mam 4 funkcje jednorazowe i żadna nie zadziałała.

Jakieś myśli ? Czy ktokolwiek ma takie dziwne zachowania sprzętu ?

Odp: Funkcje czasowe błędne daty i godziny.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 25, 2022, 16:44:00 »
Przy aplikacji 3.6.0 problem z czasem w końcu zniknął.

Jeszcze jest delikatny miszmasz przy ustalaniu harmonogramu głowicy RTG-01.

Został tylko malutki błąd do poprawy. Mianowicie przy wyborze godziny system nie uwzględnia strefy czasowej i używa na starcie godziny bez GMT+.

Odp: Funkcje czasowe błędne daty i godziny.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 01, 2022, 13:45:01 »
Dzień dobry,
Jedna z najbliższych aktualizacji rozwiąże również problem edycji harmonogramu w głowicy RGT-01. Pozdrawiam Michał

Odp: Funkcje czasowe błędne daty i godziny.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 01, 2022, 13:49:14 »
Super, że producent interesuje się tym forum. Dobre wieści. Chciałem te głowice w całym domu zamontować. Narazie kupiłem jedną na próbę i powiem, że bardzo fajnie to działa oprócz drobnych błędów. Cieszę się, że to naprawicie bo w sumie chcę ich uruchomić 11 szt i fajnie jak by pracowały bezawaryjnie.